W ostatnich dniach, czyli 7.03 o godzinie 20:00 dokonał się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym zrobiło się bardzo głośno i dalej jest to jeden z głównych tematów w otoczeniu różnych mediów. Był to pierwszy wspólny wywiad Meghan i księcia Harry'ego po odstąpieniu pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W trakcie rozmowy z Oprah para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są raczej po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczaj odmienne, zależnie od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie tabloidy , iż jeśli Harry i Meghan zechcieliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili nieodwołanie swoją możliwość. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła także sferę samobójczych myśli Meghan oraz tego, iż książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się przetwarzaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili czwórkę ekspertów analizujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym przeszły prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Markle używanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan zaprezentowany został w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio ponad 1mln odbiorców. Stacja telewizyjna stała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Oprah Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Biorąc pod uwagę niesłychane rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bezsprzecznie należy przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieustannie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz